Послуги і ціни

Різні проекти - різний бюджет.

Ціни на розробку відеороликів складно визначити однозначно, адже кожен проект унікальний і вимагає враховувати всі ваші побажання. Саме тому спочатку ми визначаємось з концепцією, а вже потім формуємо кошторис безпосередньо під конкретну задачу.

Без розуміння розмаху ми можемо дати лише приблизні орієнтири бюджету відповідно до специфіки кожного з форматів відеороликів.

Промо ролик

Розповімо про вашу компанію чи продукт показавши наживо внутрішні процеси. Без жодної постанови. Давайте покажемо вашим споживачам вас справжніх, адже відкритість це те, що цінять завжди.

Від 12 000 ₴

Youtube канал

Давайте створимо новий канал комунікації між вами та вашою аудиторією. Регулярні випуски про ваш продукт, навчання та перетворення клієнтів в справжніх амбасадорів вашого бренду.

Від 30 000 ₴

Рекламний ролик

Кожен рекламний ролик — це маленький фільм. З непідробними емоціями та продуманою драматургією. Професійні актори та високоякісна постанова занурять глядача в ідеальну атмосферу та настрій, який чітко асоціюватиметься з вашим продуктом.

Від 75 000 ₴

Анімація

Іноді найкращим способом донести унікальну специфіку вашого продукту є анімаційний ролик. Тут вас ніхто не обмежить в найсміливіших ідеях. Ви можете створити вигаданого супергероя та відправити його в космос — легко.

Від 25 000 ₴

Музичний кліп

Підкресліть основну ідею музичного твору емоційним відеорядом. На жаль, не кожен може відчути музику так само глибоко, як і ви. Допоможіть слухачам зануритися в історію треку, доповнивши його гарною візуалізацією.

Від 145 000 ₴

Кожен проект унікальний, і ми завжди готові допомогти вам реалізувати творчі та бізнесові задачі. Розкажіть про своє бачення результату, а ми докладемо всіх зусиль для досягнення поставленої мети.