Послуги і ціни

Ціну на розробку контенту складно визначити однозначно, адже кожен проект унікальний і вимагає враховувати всі ваші побажання. Саме тому спочатку ми визначаємось з концепцією та форматом, а вже потім формуємо кошторис безпосередньо під конкретну задачу.
Без розуміння розмаху ми можемо дати лише приблизні орієнтири бюджету відповідно до специфіки кожного з форматів.

Відеозйомка

Розповімо про вас, вашу компанію чи продукт показавши наживо внутрішні процеси. Без жодної постанови. Живі зйомки завжди цінуються аудиторією та дозволяють передати справжні емоції.

Фотосесія

Підготувати великий пак фото-контенту для соцмереж — завжди гарна ідея. Можливо вам потрібна зйомка продукції або команди, ми залюбки з цим допоможемо.

Анімація

Іноді найкращим способом донести унікальну специфіку вашого продукту є анімаційний ролик. Тут вас ніхто не обмежить в найсміливіших ідеях. Ви можете створити вигаданого супергероя та відправити його в космос — легко.

Youtube канал

Давайте створимо новий канал комунікації між вами та вашою аудиторією. Регулярні випуски про ваш продукт, навчання та перетворення клієнтів в справжніх амбасадорів вашого бренду.

Анімований банер

Нагадайте користувачам про себе запустивши рекламну кампанії в digital або на led-екранах міста. Розмість ролик на ТВ всередині свого магазину та підкресліть якість ваших продуктів.

Кожен проект унікальний, і ми завжди готові допомогти вам реалізувати творчі та бізнесові задачі. Розкажіть про своє бачення результату, а ми докладемо всіх зусиль для досягнення поставленої мети.